Święta tuż, tuż i wkrótce będziemy cieszyć się biesiadowaniem przy rodzinnym stole. Bywa jednak tak, że w święta się nam trochę przybiera na wadze. Niektórzy mają już w tradycji kupowanie w tym czasie karnetu na siłownię, ale że w tym postanowieniu ciężko wytrwać dłużej, to karnety te nieczęsto są odnawiane na kolejne miesiące.

A gdyby tak biesiadować przy świątecznym stole i nie musieć składać sobie obietnic, że od Nowego Roku idę na dietę? Byłoby idealnie? Postanowiłam coś na to zaradzić i mam dla Was propozycję, która może pomóc zrealizować taki scenariusz.

Przygotowałam książkę w formie e-book’a, z propozycjami, jak lekko przejść przez święta, jak podejść do tematu prezentów oraz jak przygotować potrawy, które znamy i uwielbiamy w sposób, który sprawi, że potrawy staną się lżejsze a tym samym nie pójdą w boczki.

Jak to zrobić? Informacje te znajdziecie w e-booku, który już jest dostępny do kupienia. Książka składa się również z wielu rysunków, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność, przez genialną Aneta sobie rysuje. Zerknijcie koniecznie na jej profil facebookowy.

No to kto chętny na swój nowy sukces?

Moje Nawyki | Mój Sukces w Święta

NIEDOSTĘPNY

Kwestie techniczne jeśli nie wiesz co to EPUB.

Dzięki temu, że jest to książka elektroniczna (EPUB), będziecie mogli przeczytać ją na różnych urządzeniach.

Smartfon, tablet, laptop, komputer stacjonarny?

Mały czy duży ekran?

Nie ma to znaczenia. Czytacie jak lubicie i na czym lubicie. Książka w formacie EPUB automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu.

Lubisz w kuchni zerkać na przepisy w telefonie? Nie ma sprawy. Masz iPhona lub Androida? Mac’a czy Windowsa? Żaden problem. Wiele z tych urządzeń ma już wbudowane czytniki książek w system operacyjny (np. aplikacja „Książki” w iPadach, iPhonach czy komputerach Mac) a te które nie mają, można łatwo wzbogacić pobierając odpowiednie darmowe aplikacje z Google Play czy internetu.