Święta tuż, tuż i wkrótce będziemy cieszyć się biesiadowaniem przy rodzinnym stole. Bywa jednak tak, że w święta przybiera się nam trochę na wadze. Niektórzy mają już w tradycji kupowanie w tym czasie karnetu na siłownię, ale że w tym postanowieniu ciężko wytrwać dłużej, to karnety te nieczęsto są odnawiane na kolejne miesiące.

A gdyby tak biesiadować przy świątecznym stole i nie musieć składać sobie obietnic, że od Nowego Roku idę na dietę? Byłoby idealnie? Postanowiłam coś na to zaradzić i mam dla Was propozycję, która może pomóc zrealizować taki scenariusz.

Przygotowałam książkę w formie e-book’a, z propozycjami, jak lekko przejść przez święta, jak podejść do tematu prezentów oraz jak przygotować potrawy, które znamy i uwielbiamy w sposób, który sprawi, że potrawy staną się lżejsze a tym samym nie pójdą w boczki.

Jak to zrobić? Informacje te znajdziecie w e-booku, który już jest dostępny całkowicie za darmo. Książka składa się również z wielu rysunków, przygotowanych specjalnie na tę okoliczność, przez genialną Aneta Sobie Rysuje. Zerknijcie koniecznie na jej stronę internetową.

No to kto chętny na swój nowy sukces?

Moje Nawyki | Mój Sukces w Święta

POBIERZ EBOOK W FORMACIE PDF CAŁKOWICIE ZA DARMO!