Od ponad 10 lat wdrażam w życie swoje i moich najbliższych zdrowe nawyki żywieniowe. Ta pasja stała się moim drugim zawodem. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem.

Gdy mogę pomóc, proponując drobne zmiany w Twoich nawykach żywieniowych, a Ty mówisz, że to działa i chcesz tych zmian więcej, wtedy czuję, że droga którą sobie wybrałam ma sens. 

Przygotowuję jadłospisy w oparciu o dokładny wywiad i Twoje potrzeby. Spotykam się często w tym momencie z pytaniami, czy zajmuję  się też dietą pudełkową. Z uśmiechem odpowiadam że tak, z tą jednak różnicą, że to Ty sam/sama sobie te pudełka przyrządzasz.

Moim zdaniem dieta pudełkowa nie zmieni trwale Twoich nawyków żywieniowych – tylko sam jesteś w stanie je wdrożyć a ja wiem jak Ci pomóc aby się udało. Przygotowanie jedzenia na kolejny dzień zajmuje od 20 do 40 min wieczorem. Tyle trwa serial na Netfliksie i można to połączyć. 

Pracujemy razem nad zmianą Twoich nawyków i robimy to małymi krokami. Zmiany które wprowadzamy są stopniowe co ułatwia ich wdrożenie i utrwalenie. 

To czego Cię uczę, to coś w co sama wierzę i wdrażałam we własnej rodzinie. 

Jedzenie daje energię, pomaga utrzymać dobre samopoczucie, dzięki odpowiednim posiłkom chcę się nam więcej – wierzę, „że jesteśmy tym co jemy”.

Zadzwoń, napisz – znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Ciebie. 

Magdalena Jaskóła

Dietetyk | Magdalena Jaskóła